KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14499281
nr 1449 9281
Bertil Lybeck
(1887-1945), Sverige
Signerad, Ur Kameliadamen. Akvarell, bildmått: 22x14, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:48:42
150 kr
Bertil Lybeck
Läs mer om Bertil Lybeck